Hustá mlhaNapsal redakce / 11.10.2009 Dnes je hustá mlha, ale už se trhá. Už se třepí, už se páře, sluníčku jsou vidět tváře. Sdílejte: Poslat odkaz e-mailem příteli (Otevře se v novém okně) E-mail Sdílet na Facebooku (Otevře se v novém okně) Facebook Sdílet na Pinterestu (Otevře se v novém okně) Pinterest Tisk (Otevře se v novém okně) Tisknout Sdílet na X (Otevře se v novém okně) X
Už je podzim (František Hrubín) Už je podzim, hnědá hlína lepí se mnám na paty a z modrého nebe zbylo jenom Hance na šaty. Draku, hledej mezi mraky ještě kousek…
Jablíčka Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní. Jedno spadlo, hned je zvedl. To je pěkné, jemine! Ještě jedno nedojedl a už má chuť…