Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Česká předpremiéra letního filmového hitu Film mých snů nabídla spoustu zábavy i vystoupení Martina Haricha

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


» (48) | Vložit komentář
Rubrika: Zprávy

Foto 2V neděli 18. srpna dostali fanoušci vůbec poprvé možnost vidět nový letní filmový hit z produkce Disney Channel – Film mých snů. Předpremiéra snímku s letním příběhem nabitým humorem a tanečními i pěveckými vystoupeními se konala v  Aquapalace Praha.  Po projekci si hosté užili hudební vystoupení Martina Haricha, koupání i volnou zábavu.

Martin Harich si kromě písní ze svého nového alba Nech připravil i píseň Cruisin’ For A Bruisin’, která je jednou z ústředních písní Filmu mých snů. „Mě pořád baví dívat se na filmy, které jsou o přátelství a o lásce, navíc spojené s muzikou. Hrozně jsem si užil nacvičování písně z filmu, protože to bylo něco jiného – rock ‘n’ rollového,“ řekl po předpremiéře Martin Harich.

Předpremiéru si nenechaly ujít ani české celebrity, do Aquapalace Praha dorazila například Štěpánka Duchková s dvojčaty Adamem a Honzou či Gabriela Filippi se synem.

Premiéra očekávaného filmu proběhne 14. září v 11:00 na Disney Channel. V Aquapalace Praha se u této příležitosti bude konat řada doprovodných akcí: během srpna a září bude o víkendech probíhat pro návštěvníky akvaparku řada soutěží a dalších aktivit s Filmem mých snů. Vše vyvrcholí v den premiéry, kdy se ve Vodním světě, který je největším vodním rájem v Čechách, bude konat tematická akce. Kromě té správné beach atmosféry se skvělou hudbou návštěvníky čekají i soutěže o ceny – zkrátka Film mých snů na vlastní kůži.

Film mých snů navazuje na celou řadu filmových muzikálů z produkce Disney Channel. Tentokrát se děj odehrává na pláži a v hlavních rolích se představí Ross Lynch (Austin & Ally) jako Brady a Maia Mitchellová (The Fosters) jako McKenzie.  Ve filmu hrají surfaře, kteří se omylem ocitnou ve starém plážovém muzikálu a hrozí jim, že se už nikdy nebudou moci vrátit zpět.

Děj filmu začíná poslední prázdninový den. Plážový život a surfové prkno McKenzie, která se stěhuje do elitní internátní školy, aby tak splnila sen své rodině, se mají stát minulostí. Najednou se ale s Bradym záhadně přenesou do jeho oblíbeného plážového filmu z 60. let – Wet Side Story. Ve filmu se odehrává boj mezi surfaři a motorkáři o nadvládu nad místní pláží a v jeho průběhu všichni zpívají a tančí. Brady a McKenzie musí udělat vše pro to, aby se vrátili do vlastního světa. Jejich životy se ale možná nadobro změní, když omylem naruší romantickou dějovou linii filmu – filmový hezoun, surfař Tanner se zamiluje do McKenzie a motorkářka Lela naopak do Bradyho. Podaří se Bradymu a McKenzie vrátit se zpět ro reality?

Přečtěte si také:

  • Prověrky – výpočet tlakuPrověrky – výpočet tlaku Prověrky určené k procvičení výpočtů tlaku a tlakové síly. Očekávaný výstup: změří velikost působící síly Prověrky – výpočet tlaku.ppt KAPOUN, Michal. Prověrky – výpočet tlaku. Metodický portál : Digitální učební materiály […]
  • ZimaZima Zimo, ty jsi bílá paní, končí tvoje kralování, sundej bílou korunu a sesedni ze trůnu. Už je na tě čas, za rok přijdeš zas.
  • BotyBoty Boty, boty, botičky, co vy se mě natrápíte. Pročpak máte tkaničky, a proč samy nechodíte?
  • Hurá do Afriky!Hurá do Afriky! Neperte se! Sjednoťte se! Animované dobrodružství od autora oblíbených dětských knih Luisa a Lotka, Emil a detektivové. Afrika je pro divoká zvířata prostě ráj na Zemi. http://www.youtube.com/watch?v=eYTmkeh_VqU Surikata Billy je […]
  • DIVOKÁ ZVÍŘATA – velký rozkládací plakát, 80 samolepekDIVOKÁ ZVÍŘATA – velký rozkládací plakát, 80 samolepek Objev fascinující svět zvířat v africké savaně! Víš, jaká zvířata žijí v savaně? Jak se liší leopard od geparda? Který pták je největší a nejtěžší na světě? To a mnoho dalších zajímavých informací se dozvíš v tomto […]
  • Slova s písmeny P, TSlova s písmeny P, T Materiál obsahuje kartičky 40 slov, která jsou složena ze samohlásek a písmen M, L, S, P, T. Každé slovo je napsáno tiskacím a psacím písmem. Slouží k procvičení čtení slov napsaných tiskacími i psacími písmeny. Kartičky se dají využít ke […]

Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Staň se redaktorem / redaktorkou

Přispěvatel-ka
Zaregistruj se » Vkládej články

Líbí se Vám zaměření těchto stránek a obsahové téma je Vám blízké? Napište několik řádek textu. Rádi zveřejníme Vaše názory, příběhy, praktické zkušenosti, atd.
» Staň se redaktorem / redaktorkou

Doporučujeme

MojeGalanterka

Jdeme do školy

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se