Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

HOT WHEELS BALLISTIKS – autíčka, která se transformují

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


Dostanete do rukou úžasně barvenou kouli s viditelnými kolečky a řeknete si: Co je to? Hlavolam, nebo koule? Tak pozor! Je to Ballistiks – revoluční super rychlé akční auto od značky Hot Wheels.  Jedinečný design  proměňuje autíčka Ballistiks z hbitě se pohybujících koulí na rychlá autíčka a zase zpátky.

Sérii Hot Wheels Ballistiks tvoří několik různých typů autíček, které se barevně i tvarově odlišují. Nasbírejte je všechny! Vytvořte si ojedinělou sbírku a užijte si spoustu legrace.

Výhodou autíčka je to, že se snadno složí i jednou rukou. Děti si mohou hrát s Ballistiks stejně jako s klasickým autíčkem, navíc jej ve tvaru koule mohou kutálet po podlaze a s očekáváním sledovat, kdy se rozbalí. Zábavu si užijí také, když ji vyhodí do vzduchu a na podlahu dopadne auto, připravené na pořádnou porci akce – např. s Hot Wheels Ballistiks sadou s dvojitým výstřelem, nebo Ballistiks kaskadérskou kolekcí.  S hracími sety děti ocení rychlost a akční styl autíček.

Ballistiks přináší klukům hru, která je akční a zábavná, ale zároveň vyžaduje soustředění, pohotovost a trénuje odhad vzdálenosti při vystřelování na cíl.

www.mattel-katalog.cz


Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Doporučujeme navštívit

MojeGalanterka

moje kosmetika

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se