Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Organogenní usazené horniny

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


Powerpointová prezentace zpracovává téma organogenní usazené horniny. Součástí prezentace jsou otázky určené k zopakování daného tématu.

Očekávaný výstup: rozpozná podle charakteristických vlastností vybrané nerosty a horniny s použitím určovacích pomůcek

Organogenní usazené horniny.ppt

SOBOTKA, Tomáš. Organogenní usazené horniny. Metodický portál : Digitální učební materiály [online]. 23. 05. 2011, [cit. 2013-02-12]. Dostupný z WWW: <http://dum.rvp.cz/materialy/organogenni-usazene-horniny.html>. ISSN 1802-4785.

Přečtěte si také:

  • Obrázkové tajenkyObrázkové tajenky Pracovní list obsahuje čtyři křížovky, je určen pro žáky na konci první nebo na začátku druhé třídy. Žák musí podle obrázku správně doplnit slovo do řádku, vyluštit tajenku a správně odpovědět na zadanou otázku. Očekávaný výstup: […]
  • Staň se meteorologemStaň se meteorologem Stanovení postupů pro úspěšné zvládnutí zadaného úkolu. Ukázka zpracovaného úkolu jako vzor pro žáky. Mezipředmětový vztah s výpočetní technikou na zpracování grafu pomocí programu Microsoft Office Excel. Očekávaný výstup: určí v […]
  • Kalmarská unieKalmarská unie Žáci se seznamují s jedním z historických státních útvarů Evropy, srovnávají minulou a současnou podobu Evropy. Očekávaný výstup: orientuje se na časové ose a v historické mapě, řadí hlavní historické epochy v chronologickém […]
  • KotoulKotoul Stoupneme si na žíněnku, ke kotoulu na chvilenku, rozkročíme nožičky a skloníme hlavičky. Do okénka ruce dáme, na mámu se podíváme, odpíchneme nožičky, a je kotoul celičký.
  • Hastrmane, hastrmaneHastrmane, hastrmane Hastrmane, hastrmane, dej nám kůži na buben! Budeme ti bubnovati, až vylezeš z vody ven.
  • KocourekKocourek Olizuje kocour tlapky, koulí misku tam a zpátky, cos to koucourku měl? Měl jsem misku plnou mlíčka a teď prázdná je mistička. Já bych ještě chtěl.

Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Staň se redaktorem / redaktorkou

Přispěvatel-ka
Zaregistruj se » Vkládej články

Líbí se Vám zaměření těchto stránek a obsahové téma je Vám blízké? Napište několik řádek textu. Rádi zveřejníme Vaše názory, příběhy, praktické zkušenosti, atd.
» Staň se redaktorem / redaktorkou

Doporučujeme

MojeGalanterka

Jdeme do školy

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se