Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Pošlete dítě na studijní zájezd. Vrátí se dospělejší a vzdělanější

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


» (28) | Vložit komentář
Rubrika: Zprávy

Přemýšlíte, že pošlete děti na jazykový zájezd, ale nevíte, jestli se to vyplatí? Určitě ano – děti mají schopnost pojmout cizí řeč rychleji než dospělí, takže přímý kontakt s cizím jazykem v zemi, kde se jím mluví,  povede ke svižnějšímu zlepšení jazykových dovedností. A to není všechno!

Cizímu jazyku se nejlépe učí v praxi, v přirozeném prostředí. Studijně-poznávací zájezdy se školou tuto možnost poskytují, a i když trvají třeba jen týden, malému studentovi prokážou obrovskou službu. Děti jsou nucené mluvit, nasávají nová slovíčka a slovní obraty a ztrácí ostych.

A navíc se naučí samostatnosti, rozšíří si obzory, získají nové přátele mnoho kontaktů a také jim zůstanou vzpomínky na celý život.

Ubytování si vyberete sami

Ubytování zajišťujeme jak ve školních rezidencích, tak i v hostelech, mládežnických ubytovnách, ale stále nejoblíbenější variantou zůstávají hostitelské rodiny – studenti poznají styl života zahraničních hostitelských rodin a ty se o ně s veškerou pečlivostí  postarají – poskytnou ubytování, stravování formou plné penze a také vlídné přijetí.

 

Intenzita kurzu záleží na vás

Délka a intenzita kurzu opět záleží jen na vašem výběru. Standardně u 8 denních zájezdů nabízíme 12 – 20 lekcí výuky anglického či jiného jazyka. Výuka probíhá v uzavřených i mezinárodních skupinách společně se studenty z dalších zemí. ALBION spolupracuje s nejkvalitnějšími akreditovanými jazykovými školami. Pokud se rozhodnete pouze pro poznávací zájezd, výuka odpadá a cena zájezdu se tak výrazně snižuje.

 

Pohodlná doprava je samozřejmost

Dopravu na studijní zájezdy zajišťujeme jak letecky u menších kolektivů, tak i autobusem u kolektivů větších. Již desítky let exkluzivně spolupracujeme s renomovanou dopravní firmou, která disponuje nejen tím nemodernějším vozovým parkem s autobusy různých velikostí, ale i špičkovými vyškolenými řidiči s mnohaletou praxí, kteří se o bezpečnost a pohodlí našich klientů pečlivě starají.

 

Pojištění je základ

Studenti i jejich učitelé jsou pojištěni u pojišťovny UNIQA. Tato pojišťovna komplexně zajišťuje veškeré pojištění léčebných výloh v zahraničí a také pojištění storna pobytu.

O pojištění cestovní kanceláře proti úpadku, které je dané zákonem č. 159/1999 Sb. se stará pojišťovna Generali.

Přečtěte si také:

  • House v strouzeHouse v strouze House v strouze, kousek pouze od husy se vzdálilo. Hned ji z nouze volá dlouze, pláče, že se ztratilo.
  • Ťuky, ťukŤuky, ťuk Datel ťuká, budí tromy, bude je mít na svědomí. Celý les pak věčně dřímá s letokruhy pod očima.
  • Slova s písmeny N, JSlova s písmeny N, J Materiál obsahuje kartičky 45 slov, která jsou složena ze samohlásek a písmen M, L, S, P, T, J, N. Každé slovo je napsáno tiskacím a psacím písmem. Kartičky slouží k procvičení čtení slov. Dají se využít ke hře pexeso. Dále mohou sloužit […]
  • Konstrukce trojúhelníku s kružnicí opsanou v zadání 1Konstrukce trojúhelníku s kružnicí opsanou v zadání 1 Prezentace vhodná k samostudiu i jako podpora přímé výuky vysvětluje a popisuje postup konstrukce trojúhelníku, je-li zadána jedna strana, úhel k ní přilehlý a poloměr kružnice opsané. Zároveň přináší opakování učiva o kružnici opsané a […]
  • Hrajeme si s telefonemHrajeme si s telefonem Pracovní list k práci na počítači. Žáci vyhledávají dané informace a procvičují čtení s porozuměním. Porovnávají dnešní a historické telefony. Posílají SMS zprávu a také si zopakují vyjmenovaná slova a písemné dělení jednociferným […]
  • HořeníHoření Prezentace objasňuje některé základní pojmy spojené s hořením, rozdělením a označením hořlavin. Druhá část se věnuje požárům, jejich hašení a činnostem po vypuknutí požáru. Součástí učebního materiálu je pracovní list, dva videoklipy a […]

Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Doporučujeme

MojeGalanterka

Jdeme do školy

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se