Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Škola hrou – hra školou – hravé odpoledne na Kampě

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


» (64) | Vložit komentář
Rubrika: Zprávy

skolahrou

Děti se toho nejvíce naučí, když si ani nevšimnou, že se vlastně učí. Věděl to už Jan Amos Komenský a vědí to také majitelky kouzelných obchodů Agátin svět. Ve svých prodejnách a na e-shopu nabízejí nepřeberné množství her, hraček a tvořivých potřeb, které vybírají podle jediného kritéria. Hračky musí děti bavit a zároveň je rozvíjet. To první oceňují děti a to druhé hlavně zodpovědní rodiče.

Myslíte, že to nemůže jít dohromady? Že děti baví jen hračky z televizních reklam a že rodiče nemají šanci dětem vnutit něco podnětného, kvalitního a rozvíjejícího? Nepochybujte a přijďte se přesvědčit a vyzkoušet si tvořivé hraní se svými dětmi na vlastní kůži. Majitelky Agátina světa se rozhodly se svými kreativními hračkami vyjít ze svých inspirativních obchůdků přímo mezi vás. Domluvily se se svými dodavateli a dalšími partnery a připravili pro vás zábavné odpoledne na Kampě.

Kdy? V sobotu 14. 6. od 13 do 18 hodin.

Kde? V Komunitním centru Kampa – U Sovových mlýnů 3, Praha 1  www.kckampa.eu

Co vás všechno čeká

Děti se zabaví na různých stanovištích, kde si budou moci vyzkoušet různé skládačky, hry s papírem, hlavolamy a logické hry i dřevěné didaktické hračky. Malinké děti si mohou pohrát v mateřském centru Kampa. O vaše ratolesti tak bude postaráno a budete se moci soustředit na to, co zajímá vás. Pobavíte se třeba s odborníky na logopedii, zkonzultujete problémy se zdravým vývojem zad a dozvíte se také něco o opravdu zdravých svačinách.

Výrobce batohů Topgal připravil ukázky své nové kolekce školních batohů, takže si je budete moci vyzkoušet, a to klidně i se zátěží. Odborníci z Topgalu vám na místě vysvětlí a ukáží, jaké jsou správné velikosti batohů, jak si nastavit popruhy a na co se vlastně při koupi batohu zaměřit.

Dětem je ale bezpečnost a vliv na jejich zdraví celkem jedno – zajímají je barvy, designy, a jestli jejich batoh bude s hezkým obrázkem. Dostanou prostor se vyřádit a budou moci vytvářet návrhy na vlastní design batohu. Za zvlášť povedené návrhy je čeká odměna!

Celý den bude o tvoření a hraní, a aby dětem zůstala vzpomínka, budete se moci na místě vyfotit v profesionálním ateliéru. S batohem na zádech nebo s vlastním, na místě vytvořeným kreativním dílkem. Nebo se můžete vyfotit jen tak a domů odejdete s fotografií, která vám bude připomínat jedno krásné sobotní odpoledne plné her, soutěží a zážitků.

A na závěr to nejlepší – jeden z vás si tu fotografii možná zabalí do nového školního batohu! Ten do soutěže věnovala společnost Topgal. Na děti ale čekají i další drobné dárky, které věnuje Agátin svět a jeho partneři.

Sledujte na facebooku naši událost Škola hrou – hra školou, kde najdete podrobnosti o akci. Jedno je ale jisté, koná se za každého počasí a už teď se na vás všechny moc těšíme!

Kontakty:
Agátin svět: Kristýna Křížová, jednatelka, 739 351 716, kristyna.krizova@agatinsvet.cz

Odkazy:

Přečtěte si také:

  • Podstatná jména (pád, číslo, rod, vzor)Podstatná jména (pád, číslo, rod, vzor) Procvičování mluvnických kategorií u podstatných jmen. Očekávaný výstup: určuje slovní druhy plnovýznamových slov a využívá je v gramaticky správných tvarech ve svém mluveném projevu Podstatná jména – pád.ppt KUCIÁNOVÁ, Hana. […]
  • Jak jdou postavy z pohádky O řepěJak jdou postavy z pohádky O řepě -ruka položena na lavici, postupně zdviháme a ťukáme do stolu –od palce až po malíček Táta dupe: Dupy, dup. Máma cupe:cupy, cup. Babka šlape: Šlapy, šlap. Děda klape:Klapy, klap. Vnouček tape: Ťap, tap,tap. Dupy, dup, cupy […]
  • Co už víme o AsiiCo už víme o Asii Pracovní list s tajenkou k opakování a procvičování učiva o Asii. Mezipředmětové vztahy – počáteční hláska, počet písmen. Očekávaný výstup: lokalizuje na mapách světadíly, oceány a makroregiony světa podle zvolených kritérií, srovnává […]
  • Pan včelka – Bee MoviePan včelka – Bee Movie Bee Movie (2007) Barry B. Benson (Jerry Seinfeld) je včela, která studuje na vysoké škole a jeho osamocený život se řídí jediným heslem: med je to nejdůležitější. Jednoho dne se však rozhodne utéct a navštíví vnější úl. Netušil však, že […]
  • Zájmové kroužky pro dětiZájmové kroužky pro děti Někteří se ani nestihli rozkoukat po začátku školní docházky a už je nejvyšší čas zaměřit se i na aktivity dětí v odpoledních hodinách. Pokud máte malého školáka a výborné družinářky, máte vyhráno. Pro ty ostatní, ale i rodiče, kteří […]
  • Podzimní skládankyPodzimní skládanky Podzim je ideální dobou k příjemnému posezení a společnému vyrábění doma. V této knize najdete pohádkové podzimní motivy pro malé i velké: líbezná veverka sbírající potravu, kočičky či muchomůrky nebo netopýry a veselá strašidýlka. […]

Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Staň se redaktorem / redaktorkou

Přispěvatel-ka
Zaregistruj se » Vkládej články

Líbí se Vám zaměření těchto stránek a obsahové téma je Vám blízké? Napište několik řádek textu. Rádi zveřejníme Vaše názory, příběhy, praktické zkušenosti, atd.
» Staň se redaktorem / redaktorkou

Doporučujeme

MojeGalanterka

Jdeme do školy

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se