Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Školní výlet do zábavného parku Fábula

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


» (51) | Vložit komentář
Rubrika: Zprávy

skolni_vylet

Milé děti, máte rády pohádky a toužíte po nezapomenutelném školním výletě plném zážitků?

Vážení pedagogové a rodiče, vybíráte výlet, který si vaše děti užijí naplno za každého počasí a zároveň se kulturně vzdělají? V tom případě přijměte tento tip na školní výlet a pozvání do rodinného zábavného parku Fábula, světa zážitků pro děti i dospělé. Tým profesionálů z oboru divadla, cestovního ruchu a školství pro vás připravil opravdu nabitý celodenní interaktivní, zábavný a vzdělávací kulturní program.

Čekají vás:

2 divadelní představení a interaktivní divadelní škola s obřími draky

putování za pokladem – zážitková cesta tajuplným pohádkovým sklepením, kde na vás čekají živé bytosti z českých pohádek a jejich zapeklité úkoly

zámecké bludiště – venkovní přírodní bludiště a v něm pohádkový kvíz

království hlavolamů – interaktivní expozice plná her, hlavolamů a rébusů pro malé i velké

obří společenské hry – v české knize rekordů zapsané obří „Fábulo, nezlob se!“, dáma, logik, pexeso, domino, kostky či piškvorky

únikovka „útěk ze žaláře“ – týmová logická adrenalinová hra pro děti od 3. třídy ZŠ

tvořivé dílny, mini ZOO, střílení z kuše, herny, venkovní dětská hřiště, restaurace, cukrárna a prodejna suvenýrů

To vše na jednom místě, v areálu, který je připraven poskytnout vám tuto zábavu venku i pod střechou, tedy vždy, bez ohledu na nepřízeň počasí. Celý program je propojen Dobrodružnou cestou kouzelníka Kellyho, na které děti při průchodu jednotlivými atrakcemi získávají za splněné úkoly body do hracích karet. Na konci jsou za odměnu pasovány do Fábulova řádu rytířského a odměněny malým dárečkem.

Zábava pro děti, odpočinek pro pedagogy

A protože na školní výlety, či školu v přírodě se netěší jen děti, ale i paní učitelky a páni učitelé, myslí Fábula i na ně. Mají vstupné zdarma a obsluha cukrárny jim zanese kávu s čerstvým pečivem, či zákusky kamkoliv, kde si budou zrovna jejich děti užívat zábavu. Třeba na posezení k dětskému hřišti nebo ke stolečku přímo na divadlo.  A protože doprava často tvoří nejvyšší finanční položku v rozpočtu celého výletu, poskytne vám Fábula příspěvek 1 000,-Kč na cestovné.

Park Fábula se pro vás snaží zachovat spíše rodinnou atmosféru. Nepatří tedy mezi obří zábavné areály, které by přijímaly desítky škol denně. Kapacita je proto omezená a je rozumné si výlet pro MŠ či ZŠ zarezervovat co nejdříve. Jen tak vám budou moci organizátoři vyjít maximálně vstříc při objednávce vámi požadovaného termínu. Neváhejte tedy se zajištěním školního výletu již nyní, pohádkové bytosti se už nemohou vaší návštěvy dočkat.


Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Reklama

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Doporučujeme navštívit

MojeGalanterka

moje kosmetika

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se