Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

Spolupracujeme

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele

Časopis HRANA – Tématický, hravý, ilustrovaný měsíčník HRANA je určen všem dětem, které baví luštit zábavné úkoly, hrát hry, nebo kutit a vyrábět, stříhat, lepit, skládat, číst komiksy, povídky a básničky, soutěžit a fantazírovat. Časopis HRANA je jedinečný krásnými autorskými ilustracemi a velmi omezeným prostorem, který poskytuje reklamě. Časopis se jmenuje HRANA (tedy hra na), protože si malí čtenáři v každém čísle budou na něco hrát. V prvním čísle si můžou zahrát na indiány. V dalších číslech je bude čekat třeba hra na hasiče, hra na skřítky a víly nebo hra na statek… HRANA je určena dětem přibližně od 3 do 11 let.

JitkaZajickova.blogspot.com – Mgr. Jitka Zajíčková – externí spolupracovník webů MojeBrisko.cz, NaseBatole.cz, ZdravaVyziva.info. Autorka ilustrací pro e-knihy. Činnosti: ilustrace, práce s papírem, netradiční šperky, práce s ovčím rounem, art dolls, návody pro vyrábění s dětmi, spolupráce na projektech Klobouk na pařezu, Pohádky pro společné čtení, Pohádky pro Kulíšky.

MojeBříško.cz – Snažíte se s partnerem o miminko? Nebo už jste v radostném očekávání a pozorujete na sobě příznaky těhotenství? Víte jak se správně chovat v těhotenství, aby se Vaše nenarozené miminko mělo jako v bavlnce? Nejen na to Vám odpovíme na webových stránkách „MojeBříško“, kde najdete i těhotenský kalendář týden po týdnu, informace o mateřství, aj.

MojeGalanterka.czInternetový obchod s přízemi (háčkovací i pletací). Prodej hotových výtvorů a výroba čepiček na zakázku (klasické háčkované nebo netradiční čepky pro děti).

Nakladatelství Amenius vydává knihy pro děti a mládež. Ve svých projektech se snaží probudit u dětí a dospělých zájem o knihy, a to jak čtení, tak i psaní knížek. Z tohoto důvodu proto vedle známých autorů vydává také knihy autorů začínajících.

NašeBatole.cz – Máte doma kojence nebo batole a nevíte si s ním rady? Potřebuje rady ohledně kojení? Nebo bojujete s problémem, jak naučit své batole na nočník? Poradíme Vám, abyste si první tři roky Vašeho potomka užili společně s ním. Velmi důležité je také dodržovat pravidelný denní režim dítěte, lékařské kontroly s absolvováním potřebných očkování a podávání pestré stravy pro kojence. Na webových stránkách NašeBatole naleznete nejen rady, jak by měl denní režim vypadat, ale také typy jak správně kojit novorozence, aj.

PamátkyProDěti.cz – První průvodce památkami pro děti S pastelkami po hradech a zámcích: Poznávejte hrady a zámky se svými dětmi, získejte více zážitků, postřehů, informací a zábavy. První celoplošný, formálně a graficky jednotný projekt, který si klade za cíl poutavou, přehlednou a jednoduchou formou sumarizovat základní informace z historie památky dětským návštěvníkům. Edice průvodců po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a široké veřejnosti. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní, přehlednou a graficky poutavou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Nabízí individualizovaný naučný suvenýr na pokračování prostřednictvím číslované řady.

pionyr
Pionýr
, to jsou kamarádi, zábava, zážitky, příroda, sport, kultura i rukodělky… zkrátka dobrodružství na míru pro všechny děti.

Predskolaci.cz – spousta materiálů pro děti (zábava i vzdělávání). Básničky, hry, omalovánky, pracovní listy a inspirace na tvoření s dětmi. E-knihy ke stažení zdarma.

RodinneProgramy.cz – Víkendové pobyty s dětmi – dovolená s dětmi.

UžTamBudeme.cz – portál o cestování a turistice.

Výtvory.cz
magazín o kreativním tvoření.

ZdravaVyziva.info – Magazín o vaření a zdravé výživě. Mnoho nápadů na přípravu jídel, recepty přehledně rozdělených do kategorií. Tipy na knihy o dietách a vaření. Výživová doporučení při různých onemocněních.

ZvířátkaLidem.cz – projekt občanského sdružení Oper o.s., jenž sdružuje zájemce o přírodu, ekologii a děti. Navštěvujeme především mateřské školky a základní školy s vlastními osvětovými programy se živými zvířaty. Zajistěte i vy pro svoje děti návštěvu živého poníka, kozy, králíka, lamy nebo i velblouda apod. Programy obsahují přednášky a besedy s dětmi na konkrétní témata!

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Doporučujeme navštívit

MojeGalanterka

moje kosmetika

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se