Portál pro rodiče a pedagogy-učitele.
Informace, náměty, zkušenosti.
Učební materiály, vzdělávací program.

AUSTIN & ALLY – premiéra seriálu pro mládež

Školáci.com – pro rodiče a učitele | Portál pro rodiče a pedagogy-učitele


austin a allyPremiéra seriálu v sobotu 11. května 2013 v 10:30

Napínavý zbrusu nový seriál Austin & Ally má na stanici Disney Channel premiéru už v sobotu 11. května v 10:30. Můžeš se těšit na dvojitou epizodu a každou sobotu ve stejný čas na další premiérové díly tohoto seriálu. V komediálním seriálu se představí Austin Moon (ztvárnil jej Ross Lynch) extrovertní zpěvák a Ally Dawson (Laura Marano) plachá, ale brilantní hudební skladatelka. Když se Austinovi podaří nahrát jednu z Allyných písní, stane se nahrávka hudebním hitem. Dokáže Ally říci světu, že právě ona je autorkou oblíbené písně?

Tento skvělý hudební seriál bude mít na stanici Disney Channel premiéru 11. května v 10:30. Ve stejný čas se každou květnovou sobotu budou vysílat další premiérové epizody tohoto seriálu.

Jak se dělá rock předvedou dvě protikladné osobnosti v úplně novém seriálu na stanici Disney Channel. Austin & Ally je komedie o přátelství dvou povahově odlišných teenagerů, jejichž životy se obrátí k lepšímu, když se jeden z nich stane přes noc hudební senzací.

Ve Spojených státech amerických měl seriál Austin & Ally premiéru v prosinci 2011 a zaznamenal velký úspěch. Od té doby se stal mezi dětmi ve věku 2 – 11 let, 6 – 11 let a teenagery ve věku 9 – 14 let televizním seriálem číslo jedna ve svém vysílacím čase. Zároveň se seriál stal pořadem číslo jedna v celkovém počtu diváku sledující kabelovou televizi.

* Seriál je plný písniček, hudby a dobrodružství, jež hrdinové zažívají, když se snaží dosáhnout svých snů. Děj sleduje jedinečné přátelství dvou naprosto odlišných teenagerů – Austina, extrovertního hudebníka, který miluje zábavu a Ally, brilantní, ale plaché skladatelky písní a jejich dvou nejlepších kamarádů Trish a Deze.

Austin a Dez si tajně vypůjčí jednu z Allyiných písní, nahrají ji a vytvoří videoklip, který následně umístí na internet. Z Austina se tak přes noc stane celebrita a hudební hvězda. Trish, nejlepší kamarádka Ally, se ji snaží přesvědčit, aby světu oznámila, že právě ona je autorkou oblíbené písně, zatímco Austin ji prosí, aby mu napsala další hit, který by mohl nahrát. Na místo toho nakonec Austin a Ally ve snaze stát se opravdovými muzikanty dají své talenty dohromady.

Ross Lynch nová vycházející hvězda hraje v seriálu roli Austina s herečkou Laurou Maranovou (Beze stopy) v roli Ally, Raini Rodriguezovou (Jsem v kapele) v roli Trish a Calumem Worthym (Hodně štěstí, Charlie) v roli Deze.

Přečtěte si také:

  • Významné osobnosti našich dějinVýznamné osobnosti našich dějin Pracovní list je určen pro skupinovou práci (nejlépe pro pět skupin žáků). Žáci odhalují pět významných osobností našich dějin, nejprve pomocí nápověd a později si své tipy ověřují vyluštěním šifry. Pomocí svých, nejen matematických, […]
  • Vločky – Vodňanský Jan Vločky – Vodňanský Jan Padají vločky, padají z nebe na mě, na něho, na tebe. Zebou uši, zebou nosy, zebou opice a pštrosy v zoologické zahradě, zebou zebru na bradě.
  • Malíř podzimMalíř podzim Nejlepší malíř je podzim… Štětce nemá! Maluje. To ti mámo, povím s barvičkami čaruje. Já chci také čarovat, draka budu malovat.
  • Lev – myšlenková mapaLev – myšlenková mapa Žáci si upevňují čtení s porozuměním a logicko-myšlenkové operace prostřednictvím slov z tabulky, která třídí podle významu a sdružují do 4 skupin (přehněte pracovní list s obrázkem lva na čtvrtiny). Slova vystřihují a nalepují. Pracují […]
  • Staré pověsti českéStaré pověsti české Prezentace může sloužit k samostatné práci žáků 4. ročníku. Využitím prezentace ve vyučovací hodině prověřujeme u žáků porozumění textu psaného Aloisem Jiráskem. Očekávaný výstup: čte s porozuměním přiměřeně náročné texty potichu i […]
  • Služby v ČRSlužby v ČR Prezentace k tématu Služby v ČR. Očekávaný výstup: hodnotí na přiměřené úrovni přírodní, hospodářské a kulturní poměry místního regionu, možnosti dalšího rozvoje, přiměřeně analyzuje vazby místního regionu k vyšším územním […]

Licence: Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons.
Creative Commons License

Leave a Reply

Přihlásit se

Rubriky a témata

rozbalit vše | zavřít vše

Staň se redaktorem / redaktorkou

Přispěvatel-ka
Zaregistruj se » Vkládej články

Líbí se Vám zaměření těchto stránek a obsahové téma je Vám blízké? Napište několik řádek textu. Rádi zveřejníme Vaše názory, příběhy, praktické zkušenosti, atd.
» Staň se redaktorem / redaktorkou

Doporučujeme

MojeGalanterka

Jdeme do školy

Sponzorované odkazy

Nápady a inspirace pro školáky

Přidejte se do skupiny a neváhejte všichni sdílet své nápady a inspirace.FB stránky

FB skupina

Přidej se